KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16273117
nr 1627 3117
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad A Belins, Djurgårdsbron, bladets mått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 30x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:57:41
100 kr
200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor